• Serwis spłuczek Praga Północ
  • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.

Hydraulik na Pradze Północ - opinie

Klient hydraulika z pragi północ
Znak

PRAGA PÓŁNOC

Serwis spłuczki Geberit

Profesjonalnie i szybko usunięta usterka spłuczki podtynkowej Geberit. Wcześniejszy "fachowiec", który przyszedł z administracji do ten samej usterki głowił się nad nią godzinę bez rezultatu, po czym stwierdził, że trzeba będzie kuć ścianę. A ten Pan hydraulik Praga Północ od razu zdiagnozował problem, miał już ze sobą potrzebne części i wszystko działa jak należy. Cena podana przez telefon była taka sama, nic nie doliczył. Pozdrawiam :-)

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z  pradze polnoc
Znak

Praga Polnoc

Usługi hydrauliczne na Pradze Północ

Potrzebowałam ekspresowej wymiany baterii w kuchni, gdzie dojście jest bardzo trudne. Mąż nie miał narzędzi, a Panowie z administracji czasu. Umówiliśmy się na wizytę w tempie ekspresowym. Bardzo fachowa i sympatyczna obsługa. Cena adekwatna do wykonanej pracy. Polecam

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Pragi Północ firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=